مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد؛

راهیابی ۸۵ اثر از دانشگاه علوم پزشکی گناباد به بیست‌وهشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

انتشار محتوا: ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۳۹:۰۹ بعد از ظهر
مدیر اداره امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد از راهیابی ۸۵ اثر از اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه به بیست‌وهشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت خبر داد.
02

به گزارش وبدا، حسین توکلی ثانی در این باره با اشاره به رشد آمار شرکت کنندگان بیست‌وهشتمین جشنواره قرآن و عترت نسبت به سال گذشته، اظهار کرد: تعداد ۶۶۹ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در بخش‌های مختلف این جشنواره ثبت نام نموده‌اند که تعداد ۵۴۳ نفر مربوط به بخش های آوایی و معارفی است.

وی افزود: از تعداد کل شرکت کنندگان در دو بخش آوایی و معارفی، مجموعا ۸۵ اثر به مرحله کشوری راه پیدا کرده است که ۲۳ نفر به مرحله کشوری بخش آوایی و ۲۹ نفر نیز به مرحله کشوری بخش معارفی و همچنین در سایر بخش های این جشنواره تعداد ۳۳ اثر جهت داوری به مرحله نهایی کشوری راه یافته اند.

مدیر اداره امور فرهنگی و فوق برنامه انشگاه علوم پزشکی گناباد خاطرنشان کرد: آزمون مرحله کشوری بخش معارفی این جشنواره، سوم و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مرحله اول آزمون‌های حفظ بخش های برادران و خواهران هم اواخر فروردین ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد؛ نتایج سایر رشته های جشنواره نیز در اردیبهشت ماه اعلام می شود.

مدیر اداره امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به کسب ۱۴ مقام برتر کشوری توسط دانشگاهیان این دانشگاه در بیست‌وهفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، تصریح کرد: مرحله کشوری جشنواره بیست و هشتم در مشهد مقدس برگزار خواهد شد که امیدواریم مثل دوره‌های قبل، شاهد درخشش دانشگاهیان دانشگاه در این جشنواره باشیم.

نتایج مرحله دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت
طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس