تجلیل از ائمه جماعت برتر دانشگاه در سال 1402

انتشار محتوا: ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۳۷:۳۱ بعد از ظهر
در اولین جلسه ستاد توسعه و ترویج فرهنگ نماز دانشگاه در سال جدید از ائمه جماعات برتر دانشگاه در سال 1402 تجلیل شد.
namazz

به گزارش وب دا، حجت الاسلام والمسلمین صادقی نسب ضمن گرامیداشت عید سعید فطر، پاسخ دندان شکن نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جنایات رژیم منحوس صهیونیسم و غلبه جبهه اسلام علیه جبهه کفر را تبریک گفت. 
دبیر ستاد توسعه و ترویج فرهنگ نماز دانشگاه با اشاره به بخشی از  آیه 28 سوره رعد « أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ» اظهار داشت: وقتی انسان به یاد خدا باشد کمتر دچار خطا و  اشتباه می‌شود.
حجت الاسلام صادقی نسب با بیان اینکه وقتی تکیه‌گاه انسان خدا باشد هیچ تلاطمی نمی تواند بر او غلبه کند، تصریح کرد: شخص نمازگزار تلاش می کند تا حقی از کسی ضایع نکند و اینگونه نمازی انسان را  به سوی پاکی گسیل می دهد.
 در ادامه رئیس ستاد توسعه و ترویج فرهنگ نماز دانشگاه بر توجه جدی به برپایی و اقامه نماز جماعت در سطح معاونت‌های دانشگاه تاکید کرد و گفت: در کنار برپایی نماز جماعت، اهمیت نماز در زندگی و معارف دینی باید توسط ائمه جماعات تشریح شود. 
دکتر احمدی با اشاره به استقبال خوب از اقامه نماز جماعت در مسجد دانشگاه و نمازخانه‌های ستاد مرکزی و معاونت‌ها خاطرنشان کرد : در سال جدید نیز توجه به برپایی نماز جماعت یکی از اولویت های مهم است و مسجد باید محور فعالیت‌ها باشد .
دکتر باقری رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت نیز در این جلسه نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام بویژه شهید طهرانی مقدم، گزارشی از دستور العمل جذب و ساماندهی ائمه جماعات دانشگاه‌ها در سال 1403 بیان کرد. 
در پایان این جلسه از حجت الاسلام والمسلمین پورعابدین و حجت الاسلام والمسلمین رحمانی ائمه جماعات ستاد مرکزی و معاونت بهداشت به عنوان امام جماعت برتر دانشگاه در سال 1402 تجلیل شد.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس