پیام تبریک معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی

انتشار محتوا: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۲:۳۹:۱۷ بعد از ظهر
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گناباد با تبریک روز علوم آزمایشگاهی، از زحمات و تلاش‌های کارشناسان آزمایشگاه های تحت پوشش دانشگاه قدردانی کرد.
02

به گزارش وبدا متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا
 از سال 1382 روز سی‌ام فروردین هرسال هم‌زمان با گرامیداشت سالروز تولد دانشمند فرزانه‌ی ایرانی، سید اسماعیل جرجانی بنیان گزار پدر علوم آزمایشگاهی، به‌عنوان روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی تعیین شد تا بهانه‌ای برای قدردانی از تلاش‌های مردان و زنان سپیدپوش جامعه بزرگ علوم آزمایشگاهی کشور باشد.

 بی‌شک نقش آزمایشگاه در حلقه درمان و مدیریت بیماری بر کسی پوشیده نیست این نقش از ابتدای هر بیماری با تشخیص سریع و به‌موقع، در حین درمان با مانیتورینگ، پایش و در پایان با بررسی عود و احتمال بازگشت بیماری خود را نمایان می‌کند. 
جامعه بزرگ آزمایشگاهیان، دیده‌بانان گمنام عرصه‌ سلامت هستند که همواره در راه اعتلای سلامت جامعه می‌کوشند، همانگونه که در روزهای سخت و حساس مبارزه با کرونا جامعه شریف علوم آزمایشگاهی دوشادوش سایرکادر درمان در جهت درمان و بهبودی بیماران صادقانه ایستادند.

اینجانب از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی پرسنل محترم آزمایشگاه‌ها بویژه شما همکاران عزیزمان در خانواده دانشگاه علوم پزشکی گناباد تشکر و قدردانی می نمایم و از درگاه پروردگار متعال برای شما و خانواده محترم، سلامتی وبهروزی روزافزون را مسئلت دارم.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس