برنامه‌های هفته سلامت با غبارروبی گلزار شهدای گمنام آغاز شد

انتشار محتوا: ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۵:۵۵ قبل از ظهر
ویژه برنامه‌های هفته ملی سلامت با غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی گناباد آغاز شد.
sh.s1403

به گزارش وب‌دا، امام جمعه و مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این مراسم با تبریک هفته سلامت از همه فعالان این عرصه که نعمت بزرگ سلامتی را به جامعه هدیه می‌دهند قدردانی کرد.
حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب با بیان اینکه شهدا برای ایجاد و حفظ امنیت جان خود را فدا کردند افزود: افرادی که فراتر از وظایف قانونی با جان و دل برای سلامتی افراد جامعه تلاش می‌کنند مجاهدانی هستند که ثواب و اجر شهدا را دارند.
در این مراسم که با حضور رئیس و جمعی از اعضای هیات رئیسه و مدیران دانشگاه برگزار شد، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد از سلامت به عنوان یک حق اساسی همگانی یاد کرد و افزود: سلامتی نه تنها یکی از حقوق اولیه شهروندان و تکلیف دولت‌ها است بلکه همه افراد و سازمان‌ها هم در این زمینه دارای مسوولیت هستند و باید به گونه‌ای رفتار کنند که موجب به خطرافتادن سلامت دیگران نشوند.
دکتر جواد صادقی‌نسب افزود: شبکه بهداشت شبکه فراگیر و با کارایی بالایی است که خدمات بهداشتی و پیشگیرانه را از دورترین مناطق تا شهرهای بزرگ و مراکز استان‌ها ارائه می‌کند.
غبارروبی و عطرافشانی مزار دو شهید گمنام مدفون در ورودی مسجد پیامبر اعظم(ص) پردیس دانشگاه علوم پزشکی پایان بخش این برنامه بود.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس