دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت

انتشار محتوا: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۶:۲۳ بعد از ظهر
دکتر احمدی در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت اختصاص اعتبار برای تکمیل پروژه‌های عمرانی را پیگیری کرد.
02

به گزارش وب‌دا، در این جلسه که معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیر بودجه دانشگاه هم حضور داشتند دکتر احمدی با قدردانی از دکتر رحیمی برای تامین منابع مالی مورد نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی به خصوص پرداخت‌های ابلاغی آخر سال به دانشگاه‌ها گفت: خوشبختانه با این تخصیص‌ها بخش زیادی از مطالبات پراخت شد.
وی در ادامه با ارائه گزارشی از پرداخت‌های پرسنلی دانشگاه در سال 1402 گفت: کاهش مطالبات حق‌التدریس اعضای هیات علمی به کمترین میزان در سال‌های اخیر و شارژ کارت رفاهی هر کدام از کارکنان دانشگاه به مبلغ 32 میلیون ریال از جمله این پرداخت‌ها است.
دکتر احمدی در ادامه به تشریح وضعیت پروژه‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد پرداخت و گفت: راه‌اندازی بخش آنژیوگرافی بیمارستان علامه بهلول گنابادی جزو مصوبات سفر ریاست جمهوری است که برای تکمیل و راه‌اندازی نیاز به 50 میلیارد ریال اعتبار دارد.
وی با اشاره به وضعیت بهداشت و درمان شهرستان بجستان، اختصاص اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت فخرآباد و ساخت خانه بهداشت مرندیز را از معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درخواست کرد.
20 میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز سالن همایش‌های کوثر دانشگاه از دیگر درخواست‌های دکتر احمدی بود که دکتر رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با این درخواست موافقت کرد.   
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در این جلسه با ابراز رضایت از بازدید دی‌ماه سال گذشته خود از دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: دکتر عین‌اللهی مقام عالی وزارت هم پس از این بازدید در جمع معاونان وزارت با ابراز رضایت از این سفر گفت: برخی سفرها و بازدید از دانشگاه‌ها حال انسان را خوب می‌کند که بازدید از دانشگاه علوم پزشکی گناباد از جمله این بازدیدها بود.
دکتر رحیمی با تشکر از پرداختی‌های پرسنلی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اظهار کرد: با توجه به شاخص‌های وزارت بهداشت این دانشگاه از نظر شاخص پرداخت‌های پرسنلی در بین 65 دانشگاه علوم پزشکی کشور جزو یک سوم اول دانشگاه‌ها در زمینه پرداخت‌ها است که جای تشکر دارد.
دکتر رحیمی در خصوص تامین اعتبار مورد نیاز برای پروژه بخش آنژیوگرافی بیمارستان علامه بهلول گنابادی قول مساعد داد و افزود: در صورت دریافت مجوز ماده 23 استانی برای پروژه بخش سوختگی این بیمارستان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و بهره‌برداری از آن اختصاص خواهد یافت.
دکتر احمدی در دیدار با مهندس ساکی مدیرکل دفتر منابع توسعه فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هم تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای پروژه‌های عمرانی از جمله تکمیل 11 پانسیون پزشک، بخش سوختگی بیمارستان علامه بهلول گنابادی، بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت فخرآباد و ساخت خانه بهداشت مرندیز را پیگیری کرد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس