دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی با مدیران حوزه دانشجویی وزارت بهداشت

انتشار محتوا: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۹:۳۴ بعد از ظهر
دکتر احمدی در دیدار با مدیران حوزه دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست‌هایی در زمینه ساخت پروژه‌های عمرانی و رفاهی ارائه کرد.
02

به گزارش وب‌دا، دکتر احمدی در جلسه با دکتر بنار مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه دانشجویی را ارائه کرد و گفت: ساخت سالن بدنسازی خوابگاه ناصری در طی مدت 42 روز و بهسازی فضای خوابگاهی فجر و سلف سرویس دانشجویی در پردیس دانشگاه در ایام تعطیلات نوروزی از مهمترین اقداماتی است که در راستای ایجاد محیطی آرام و بانشاط برای دانشجویان انجام شده است.
وی وجود خوابگاه‌های متاهلی را یکی از اقدامات مهم وزارت بهداشت در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت برشمرد و تصریح کرد: هم اکنون هفت دانشجوی متاهل از خوابگاه‌های متاهلی فراهم شده در خارج از پردیس دانشگاه استفاده می‌کنند.
دکتر احمدی از دکتر بنار خواست تا در راستای تحقق اهداف قانون جوانی جمعیت و تسهیل تردد دانشجویان اعتبار مورد نیاز برای ساخت 20 واحد خوابگاه متاهلی در مجموعه پردیس دانشگاه اختصاص یابد.
وی در این دیدار درخواست تامین 30 میلیارد ریال اعتبار برای خرید و نصب آسانسور در مجموعه خوابگاه‌های فجر را نیز ارائه کرد.
دکتر بنار مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت با تشکر از اقدامات انجام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حوزه دانشجویی قول مساعد داد تا در اولین مرحله از تخصیص اعتبارات، 15 میلیارد ریال برای ارتقای تجهیزات پخت و پز سلف سرویس دانشجویی اختصاص یابد. وی همچنین با اختصاص اعتبار لازم برای خرید و راه‌اندازی آسانسور خوابگاه‌های فجر موافقت کرد.
دکتر احمدی در دیدار با دکتر علی اکبر محمدی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده درخواست‌هایی در زمینه وام مسکن دانشجویی، ساخت خوابگاه متاهلی و ... را ارائه و پیگیری کرد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس