دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی با معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

انتشار محتوا: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۵:۲۹ بعد از ظهر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی در دیدار با معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تشریح مسائل و مشکلات بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه پرداخت.
02

به گزارش وب‌دا، دکتر احمدی در دیدار با دکتر کریمی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه در سال گذشته به ارائه مسائل و مشکلات آنها پرداخت.
دکتر احمدی با اشاره به مشکلات موجود در زمینه پزشک متخصص خواستار توجه ویژه معاون درمان وزارت در توزیع متخصصین به ویژه اختصاص پزشک متخصص بیهوشی برای بیمارستان آیت الله مدنی بجستان در سال جدید شد.
وی به قدمت بالای ده سال دستگاه رادیولوژی بیمارستان آیت الله مدنی بجستان اشاره کرد و خواستار تامین 30 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز برای خرید دستگاه جدید رادیولوژی برای این بیمارستان شد.
دکتر احمدی با اشاره به وجود 800 زوج نابارور در جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی گناباد از تکمیل و راه اندازی مرکز درمان ناباروری سطح2 در این دانشگاه خبر داد و درخواست تامین اعتبار مورد نیاز برای یک دستگاه سونوگرافی برای این مرکز را به معاون درمان وزارت ارائه کرد.
دکتر احمدی با اشاره به بهره‌مندی جمعیت حدود یک و نیم میلیون نفری شهرهای تا شعاع 100 کیلومتری گناباد از خدمات تشخیصی و درمانی بیمارستان علامه بهلول گفت: با توجه به اینکه سی تی اسکن کنونی این بیمارستان یک دستگاه 16 اسلایس هست و عکسبرداری‌های متعددی نیز در این سال‌های انجام داده است اختصاص یک دستگاه سی تی اسکن جدید یک نیاز ضروری است.
دکتر کریمی معاون درمان وزارت بهداشت هم در این دیدار با قدردانی از خدمات انجام شده دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حوزه درمان از پرداخت کارانه پزشکان و پرستاران این دانشگاه به صورت ماهیانه تشکر کرد.
دکتر کریمی در این دیدار با درخواست‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برای خرید یک دستگاه رادیولوژی برای بیمارستان آیت الله مدنی بجستان، یک دستگاه سونوگرافی برای مرکز درمان ناباروری و یک دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان علامه بهلول موافقت کرد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس