نشست کمیته راهبری مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت برگزار شد

انتشار محتوا: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۱۹:۱۵ قبل از ظهر
نشست کمیته راهبری مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با محوریت «بحث‌ و بررسی بودجه سلامت و اولویت‌های مرکز بودجه در سال 1403» به میزبانی موزه ملی تاریخ علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
bodje

به گزارش وب‌دا، رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آغاز این نشست با اشاره به بحث سلامت در قانون بودجه 1403 گفت: امید داریم با هم‌فکری و مشارکت دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور نقشه راه 1403 را به خوبی ترسیم و عملیاتی کنیم. 

دکتر سیدحسام سیدین یادآور شد: در کمبود نقدینگی شکی نیست اما با تخصیص منابع در حوزه دانشگاه‌ها می‌توانیم چالش‌ها را مرتفع و به حداقل برسانیم. 

سپس دکتر محمدرضا رضایتمند رئیس کمیته راهبری مرکز بودجه وزارت بهداشت در خصوص برنامه‌های کمیته راهبری در سال 1403 با بیان اینکه بودجه ضامن موفقیت برنامه‌های سلامتی است افزود: تامین منابع مالی کافی و پایدار برای نظام سلامت، توزیع عادلانه منابع مالی سلامت و اطمینان از هزینه کرد مناسب و کارا از جمله ماموریتهای اصلی ما محسوب می‌شود. 

« پایش عملکرد» و «تعیین اولویت‌های عملیاتی مرکز بودجه در سال 1403» از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این نشست به میزبانی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران در موزه ملی تاریخ علوم پزشکی و با حضور اعضای منتخب از جمله مدیر بودجه دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس