عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد رتبه دوم جشنواره شهید مطهری را کسب کرد

انتشار محتوا: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۷:۵۲:۵۲ قبل از ظهر
دکتر جمال مجیدپور عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در بیست و پنجمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و هفدهمین جشنواره شهید مطهری موفق به کسب رتبه دوم کشور شد.
motahhari

به گزارش وب‌دا، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان این خبر گفت: بیست و پنجمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و هفدهمین جشنواره شهید مطهری  از 12 اردیبهشت ماه به مدت سه روز در مرکز همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

دکتر موسی سجادی با بیان اینکه در این جشنواره دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور آخرین نوآوری‌های خود در عرصه آموزش پزشکی را ارائه کردند گفت: در همین راستا فرآیندی با عنوان «طراحی و ساخت مگامولاژهای آناتومیکی سه‌بعدی و مقطعی انسان و به‌کارگیری آن در آموزش دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد بر اساس هرم یادگیری ادگار دیل و ارزشیابی آن بر اساس مدل کرک پاتریک» توسط دکتر جمال مجید پور عضو هیات علمی دانشگاه ارائه که موفق به کسب رتبه دوم کشوری شد.

وی افزود: همچنین در این جشنواره 3 مقاله از اعضای هیات علمی دانشگاه به صورت سخنرانی و دو مقاله نیز به صورت پوستر ارائه گردید.

دکتر سجادی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی گناباد با برپایی غرفه معرفی فعالیت‌های آموزشی دانشگاه در بیست و پنجمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و هفدهمین جشنواره شهید مطهری حضوری فعال داشته است خاطرنشان کرد: شرکت در جلسات و کارگاه‌های آموزشی، حضور در  صبحانه کاری و ارائه مقالات به صورت سخنرانی و پوستر توسط اعضای هیات علمی دانشگاه از دیگر برنامه‌های دانشگاه در این همایش و جشنواره بود.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس