کسب عنوان کارشناس برگزیده کشور توسط کارشناس نشریات دانشگاه علوم پزشکی گناباد

انتشار محتوا: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۲۶:۳۸ بعد از ظهر
کارشناس مسئول نشریات دانشگاه علوم پزشکی گناباد، عنوان کارشناس برگزیده را در بین کارشناسان نشریات دانشگاه‌های سراسر کشور کسب کرد.
02

به گزارش وبدا، حسن ایرانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: آقای صادق قربانی کارشناس مسئول نشریات دانشگاه، موفق به کسب عنوان کارشناس برگزیده در بین کارشناسان نشریات دانشکده‌ها و دانشگاه‌های سراسر کشور شد و در اختتامیه سیزدهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی (تیتر ۱۳) مورد تقدیر دکتر کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناروی قرار گرفت.

وی ادامه داد: اختتامیه سیزدهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی (تیتر ۱۳) طی روزهای ۱۵ لغایت ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد. معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اضافه کرد: در آئین اختتامیه این جشنواره، فرزانه لگزیان از دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه و فعال در نشریه نرساژ توانست رتبه سوم آثار برگزبده رسته مقاله صنفی در بخش رقابتی را از آن خود کند.

وی با عنایت به اینکه دانشگاه علوم پزشکی گناباد در تعداد اثر ثبت شده در جشنواره تیتر ۱۳، رتبه اول را در بین دانشگاه های هم‌تراز و کلان منطقه ۹ و رتبه سوم را در بین تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور کسب نموده، افزود: با تلاش انجام شده در دبیرخانه دانشگاهی این جشنواره، تعداد ۳۳۹ اثر توسط فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه ثبت گردیده است.

ایرانی با بیان اینکه حوزه نشریات دانشگاه یکی از واحدهای فعال و پویا در مدیریت تعالی فرهنگی بوده است، خاطرنشان کرد: طی یک سال گذشته تعداد ۳۴ نشریه دانشجویی علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و ۳ نشریه ستادی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد منتشر گردیده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به صدور مجوز انتشار تعداد ٢١ نشریه دانشجویی و تعداد ۴ نشریه ستادی در این دانشگاه، تصریح کرد: بیش از ۳۵۰ نفر از دانشجویان و کارکنان در نگارش، طراحی و انتشار نشریات در دانشگاه فعالیت دارند.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس