پیگیری مسائل حوزه سلامت در دیدار با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی

انتشار محتوا: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۰:۱۵ قبل از ظهر
دکتر محمدپور نماینده منتخب مردم شهرستان های گناباد و بجستان، دکتر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، باقری رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و دُرّی مدیر بودجه دانشگاه در دیدار با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اولویت‌ها و مسائل مرتبط با حوزه سلامت را پیگیری کردند.
02

به گزارش وب‌دا، وزیر بهداشت در این جلسه که معاون حقوقی و امور مجلس وزارت نیز حضور داشت اظهار کرد: در بازدید از شهرستان‌های گناباد و بجستان خیلی خوشحال شدم و روی دانشگاه علوم پزشکی گناباد حساب ویژه‌ای داریم.

دکتر عین‌اللهی افزود: در وزارت بهداشت دیدگاه بسته‌ای نداریم و هر نقطه‌ای از کشور می‌تواند توسعه پیدا کند.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی گناباد باید به سمت مسائل نوظهور و جهشی حرکت کند.

دکتر محمدپور نماینده منتخب مردم شهرستان های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه از حمایت‌های وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی گناباد قدردانی پیشنهاد راه اندازی رشته‌های مشترک بین وزارت بهداشت و آموزش و پرورش را ارائه کرد.

دکتر احمدی نیز در این دیدار ضمن تبریک دهه کرامت و قدردانی از سفر دی ماه سال ۱۴۰۲ وزیر بهداشت به گناباد، از دکتر محمدپور به عنوان نماینده منتخب همراه با حوزه سلامت یادکرد و اظهار امیداواری کرد با همراهی نماینده مردم بتوانیم مشکلات حوزه سلامت را برطرف کنیم.

 درخواست اعتبار برای پرداخت حق التدریس اعضا هییت علمی  و کمک هزینه خرید لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی و آموزشی، خرید یک دستگاه فلوسایتوومتری مولتی کالر جهت بخش شیمی درمانی بیمارستان علامه بهلول گنابادی، راه‌اندازی کلینیک ویژه تخصصی دندانپزشکی، کمک به ماندگاری پزشکان در بیمارستان آیت الله مدنی بجستان، تامین یک دستگاه سی تی اسکن جدید و با رزولیشن بالا و تخصیص اعتبارات مرحله اول ساخت مسجد بیمارستان علامه بهلول از مهمترین درخواست‌هایی بود که در این جلسه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارائه شد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس