پیگیری‌های بودجه‌ای رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد

انتشار محتوا: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۲:۲۹:۴۷ بعد از ظهر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در دیدارهای جداگانه‌ای با رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی جذب اعتبارات مورد نیاز دانشگاه را پیگیری کرد.
didarr

به گزارش وب‌دا،  دکتر احمدی در دیدار با دکتر سیدحسام سیدین رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارائه گزارشی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشگاه در بخش‌های مختلف بهداشتی، آموزشی و درمانی به بیان مشکلات بودجه‌ای این بخش‌ها پرداخت.
اختصاص اعتبار مورد نیاز برای پروژه‌های مختلف بهداشتی و درمانی از جمله درخواست‌های دکتر احمدی در این دیدار بود.

دکتر احمدی که دری مدیر بودجه دانشگاه هم وی را همراهی می‌کرد در ادامه پس از بازگشت از تهران به دیدار دکتر سید جمال الدین حسینی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی رفت.
دکتر احمدی در این دیدار پس از ارائه گزارشی از وضعیت فعلی و زیرساخت‌های دانشگاه به بیان وضعیت پیشرفت فیزیکی و اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های در حال ساخت دانشگاه و پروژه‌های نیازمند به اخذ مجوز کمیسیون ماده 23 استانی و ملی پرداخت.
وی ضمن درخواست از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی برای حمایت از تصویب این پروژه‌ها در کمیسیون ماده 23 از وی برای بازید از پروژه‌های دانشگاه دعوت کرد.
دکتر احمدی در این دیدار با ارائه گزارشی، عدم پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها از سوی سازمان تامین اجتماعی را یکی از مشکلات پیش روی حوزه درمان برشمرد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس