حضور جامعه دانشگاهی علوم پزشکی در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت

انتشار محتوا: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۲۷:۰۰ بعد از ظهر
رئیس دانشگاه به همراه جمعی از معاونین، مدیران، اعضای هیات علمی، اساتید و کارکنان دانشگاه با حضور در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی و همراهان ایشان را گرامی داشتند.
sh.khedmat

به گزارش وب‌دا، امام جمعه و مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این مراسم با بیان اینکه شهید آیت الله رئیسی با روحیه خستگی ناپذیری و جهادی از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم مناطق شهری و روستایی دریغ نمی کرد افزود: ایشان  در سخت ترین شرایط که کشور درگیر مسائل و مشکلات بسیاری بود مسوولیت ریاست جمهوری را قبول کرد.
حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب با بیان اینکه شهید رئیسی لحظه ای در خدمت به مردم آرامش نداشت اظهار کرد: ایشان در همه روزهای هفته و حتی تعطیلات سر از پا نمی‌شناخت و با انجام سفرهای استانی از نزدیک مسائل و مشکلات مناطق مختلف کشور را رصد می کرد.
فرماندار گناباد نیز در این مراسم با بیان اینکه شهید آیت الله رئیسی در قلب و جان مردم جای داشت گفت: مسیر خدمتی که این شهید عرصه خدمت جلوی چشم و دل ما قرار داد و نقشه راهی که ترسیم کرد با تمام توان ادامه می یابد.
رضا نصیری افزود: شهید آیت الله رئیسی خدمت صادقانه به مردم و تا پای جان با تلاش خستگی ناپذیر و روحیه جهادی در خدمت مردم بودن را به ما آموزش داد.
شرکت کنندگان در این مراسم باشکوه با قرائت قرآن و سینه‌زنی یاد و خاطره شهدای خدمت را گرامی داشتند.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس