پیام تسلیت امام جمعه و مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه در پی شهادت رییس جمهور و همراهان

انتشار محتوا: ۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۱:۲۸ قبل از ظهر
امام جمعه و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد با صدور پیامی، شهادت حضرت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان را تسلیت گفت.
emam jome

به گزارش وب‌دا، متن پیام حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

شهادت سلاله السادات خادم الرضا رئیس جمهور مردمی، خدوم، جهادی حضرت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان را به محضر مبارک مقام معظم رهبری و ملت ولایتمدار و همیشه در صحنه و شهیدپرور ایران اسلامی و خانواده‌های محترمشان تسلیت عرض کرده، امیدوارم خداوند ارواح پاک این شهدای خدمت را با ارواح پاک شهدای کربلا محشور و به ما توفیق ادامه راهشان مرحمت فرماید.

شهید رئیسی بعد از شهید رجائی مومن‌ترین، مردمی‌ترین، مخلص ترین، پر تلاش ترین و خدمتگزارترین رئیس جمهور ایران اسلامی بود که در سخت ترین شرایط دوران تحریم حداکثری و انباشته شدن مشکلات از سوی مردم ایران به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد و لحظه‌ای از تلاش و مجاهدت برای ساماندهی کشور آرامش نداشت حتی روهای تعطیل که که همه آحاد و اقشار تعطیل هستند از پرکارتین روزهای ایشان بود.

در هنگام بروز حوادث خستگی ناپذیر بود چنان که بعد از یک سفر کاری که از روسیه بازگشت به دلیل وقوع سیل در بندرعباس مستقیم برای رسیدگی به سیل زدگان اقدام کرد. صدها کارخانه و هزاران کارگاه تعطیل شده را راه اندازی نمود. بسیاری از ناترازی‌ها را اصلاح و بسیاری از گلوگاه‌های فساد را مسدود نمود. به هر حال شهادت ایشان و همراهان برای خودشان فوز عظیم و اجر خدماتشان بود. اما برای ملت ایران ضایعه‌ای اسفناک است. 

دعا و بی قراری روزهای گذشته و سوگواری ملت بزرگ ایران نشانگر جایگاه این شهید بزرگوار و همراهان گرانقدرش در قلوب پاک ایرانیان حق شناس است.

 مسلما این فاجعه دردناک اتحاد و وحدت مردم ایران را در ادامه راهشان مستحکم‌تر ساخته و پرچم پرافتخار نظام اسلامی را به اهتزاز در آورده و با اقتدا به رهبر حکیم انقلاب اسلامی بر قله‌های پیشرفت نصب خواهند کرد.

 

حسن صادقی نسب
  امام جمعه و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس