آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی 1403 در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود

انتشار محتوا: ۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۵۰:۲۴ بعد از ظهر
آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال 1403روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود.
Dr.Mokhtary

به گزارش وب‌‎دا، دکتر علی محمد مختاری نماینده تام الاختیار دانشگاه در برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی گفت: این آزمون روزهای پنجشنبه و جمعه 10 و 11 خردادماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود که آغاز روند برگزاری آزمون در نوبت صبح ساعت 7:30 و در نوبت عصر ساعت 13:30 خواهد بود.

دکتر علی محمد مختاری با بیان اینکه مدت زمان پاسخگویی به سوالات تمامی رشته‌ها 160 دقیقه است افزود: داوطلبان از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 6 خرداد ماه تا پنج شنبه 10 خردادماه می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی کارت ورود به جلسه به همراه برگه راهنما را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه از مجموع شرکت کنندگان این حوزه، 182 نفر روز پنجشنبه و 105 نفر روز جمعه در این رقابت شرکت می‌کنند، افزود: مجموع شرکت کنندگان در حوزه امتحانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد 287 نفر هستند که از این تعداد 159 نفر زن و 128 نفر مرد هستند.

وی یادآور شد: داوطلبان علاوه بر کارت ورود به جلسه، فقط مجازند مداد، پاک کن، مداد تراش، کارت شناسایی معتبر(کارت ملی یا شناسنامه) و سنجاق به همراه داشته باشند.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس