آیین تجلیل از گروه‌های فعال مردم نهاد در حوزه جوانی جمعیت برگزار شد

انتشار محتوا: ۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۲:۳۵:۲۷ بعد از ظهر
با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی از گروه‌های فعال مردم نهاد در حوزه جوانی جمعیت در شهرستان های گناباد و بجستان تجلیل شد.
taghdir

به گزارش وبدا دکتر احمدی گفت: در راستای اجرای سیاست‌های کلی جمعیت و خانواده ضرورت دارد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بطور جدی دنبال و برای گسترش این امر و ترویج فرهنگ‌ آن تلاش شود.

رئیس قرارگاه جوانی جمعیت، ظرفیت‌های مردمی را یکی از راهکارهای اصلی پیشبرد قانون جوانی جمعیت دانست و افزود: تشکل‌های مردم نهاد سلامت محور به عنوان نهاد برخاسته از بطن جامعه یکی از ملزومات اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت محسوب می شود.

دکتر احمدی جمعیت مفید، تحصیل کرده و کارآمد را یکی از عناصر اصلی قدرت کشور در حوزه‌های مختلف یاد کرد و اظهار کرد: تشکل‌های مردم نهاد نقش موثری در ترویج جوانی جمعیت و تحکیم بنیان خانواده دارند.

معاون بهداشت دانشگاه نیز دراین جلسه به نقش اثرگذار گروه‌های مردمی و جهادی در اجرای سیاست‌های جوانی جمعیت اشاره کرد و گفت: ترسیم راهبردها و برنامه ریزی در زمینه طرح های جوانی جمعیت با مشارکت گروه‌های مردمی تحقق می پذیرد.

در ادامه این جلسه نمایندگان گروه های فعال مردم نهاد در حوزه جوانی جمعیت به بیان چالش‌ها و دیگاه‌های خود پرداختند و رئیس دانشگاه نیز در جهت همکاری با این گروه‌ها و ارتباط با قرارگاه جوانی جمعیت در اجرای برنامه های مشترک قول مساعدت و همکاری داد.

در پایان این جلسه از گروه‌های فعال حوزه جوانی جمعیت در شهرستان های گناباد و بجستان تقدیر شد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس