آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال 1403 در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

انتشار محتوا: ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۴۸:۵۹ بعد از ظهر
آزمون رشته‌های علوم پزشکی سال 1403روزهای پنجشنبه و جمعه 10 و 11 خردادماه با حضور 287 داوطلب در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.
azmon 1403 arshad

به گزارش وب‌‎دا، دکتر علی محمد مختاری نماینده تام الاختیار دانشگاه در برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی با بیان اینکه این دانشگاه یکی از 34 حوزه امتحانی این آزمون در کشور بود افزود: این آزمون با حضور 159 داوطلب زن و 128 داوطلب مرد در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.
وی تصریح کرد: بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال ۱۴۰۳ در ۱۳ خرداد در سایت این مرکز منتشر می شود و داوطلبان از ۱۳ تا ۱۸ خرداد فرصت دارند اعتراضات خود را به صورت اینترنتی ارسال کنند.
دکتر مختاری خاطرنشان کرد: تلاش شد تا با فراهم کردن فضای فیزیکی مناسب و تامین همه شرایط بهداشتی، سرمایشی و تهویه مطلوب، فضایی آرام و مناسب برای این رقابت علمی فراهم شود و داوطلبین بتوانند با آرامش خاطر در این آزمون شرکت کنند.
گفتنی است ۵۸ هزار و ۶۲۹ نفر داوطلب در  ۸۹ رشته کارشناسی ارشد آزمون علوم پزشکی سال ۱۴۰۳ ثبت نام کرده بودند و نتیجه اولیه این آزمون در نیمه تیرماه امسال اعلام خواهد شد.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس