با حضور رییس سازمان اورژانس کشور؛

پایگاه اورژانس روشناوند افتتاح شد

انتشار محتوا: ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۵:۲۱ بعد از ظهر
پایگاه اورژانس روشناوند در آستانه دهه ولایت با حضور دکتر میعادفر رییس سازمان اورژانس کشور افتتاح شد.
02

به گزارش وبدا، پایگاه اورژانس روشناوند با زیربنای ۱۲۰ متر مربع و هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال توسط جمعی از خیرین نیک اندیش شهر روشناوند از جمله خانواده شریفی به یادبود پدرشان شادروان عباسعلی شریفی احداث و با مساعدت دانشگاه علوم پزشکی گناباد تجهیز شد.

این پایگاه در فاصله ۲۶ کیلومتری شهر گناباد قرار دارد که به جمعیت تحت پوشش خدمات اورژانسی ارائه خواهد کرد. امام جمعه گناباد و مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در آیین افتتاح این پروژه مردم روشناوند را در همه کارهای خیر و کمالات پیشگام عنوان کرد و گفت: مردم این شهر از گذشته در عبادت و بندگی خدا، در انقلابی بودن، حضور در دفاع مقدس و انجام کارهای خیر و نیکوکاری پیشگام بوده و هستند.

حجت‌الاسلام حسن صادقی نسب اظهار امیدواری کرد که این پایگاه اورژانس باقیات و صالحاتی باشد برای همه خیرینی که در ساخت آن مشارکت کرده‌اند. نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان هم در این مراسم با قدردانی از اقدام خداپسندانه خانواده شریفی و خیرین محترم در احداث این پایگاه اورژانس گفت: خیرین محترم این شهرستان در بخش‌های مختلف سلامت، امنیت و مدرسه‌سازی فعال و زبانزد هستند.

دکتر هادی محمدپور با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید گفت: امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت چهار مولفه مورد تاکید مقام معظم رهبری در برگزاری انتخابات است.

وی اظهار امیدواری کرد هر کدام از نامزدهای تایید صلاحیت شده که به عنوان رییس جمهور انتخاب شود بتواند با همراهی مجلس شورای اسلامی اولویت‌ها و سیاست‌های کلی نظام را در دولت چهاردهم به خوبی به پیش ببرد.

سخنرانی یدالله شریفی رئیس شورای اسلامی شهر روشناوند، محمد شریفی به نمایندگی از خانواده خیر از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

همچنین دکتر میعادفر رییس سازمان اورژانس کشور پیش از شروع این مراسم با حضور در گلزار شهدای روستای روشناوند نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس