تقدیر از فعالان تشکیل خانواده و فرزندآوری

انتشار محتوا: ۱۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۲:۴۹ قبل از ظهر
در راستای اجرای ماده 20 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، اعضای هیات علمی، استادان، کارکنان و دانشجویان مشمول این قانون در دانشگاه علوم پزشکی گناباد تقدیر شدند.
02

به گزارش وب‌دا، آیین تقدیر از فعالان تشکیل خانواده و فرزندآوری به طور جداگانه در سازمان مرکزی، معاون بهداشت و پردیس دانشگاه، شبکه بهداشت و درمان بجستان و بیمارستان علامه بهلول گنابادی برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با قدردانی از تلاش‌ها و همراهی‌های مجموعه کارکنان حوزه سلامت دانشگاه در راستای تحقق اهداف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ارائه برخی از اقدامات انجام شده پرداخت و گفت: خوشبختانه با تشکیل مستمر قرارگاه جوانی جمعیت و کمیته‌های ذیل این قرارگاه و تصویب و اجرایی شدن مصوبات در این زمینه دانشگاه علوم پزشکی گناباد موفق شد رتبه پنجم را در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور کسب کند.

دکتر رضا احمدی با تاکید بر اینکه فرصت زیادی برای عبور از چاله جمعیتی نداریم اظهار کرد: پس از تصویب قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، وزارت بهداشت به عنوان یکی از دستگاه‌های مسوول در حوزه جمعیت، برنامه‌ها، سیاست‌ها و اقدامات خوب و موفقی در این زمینه انجام داده است.

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه گفت: در راستای اجرای ماده 20 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، 72 نفر از اعضای هیات علمی، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه که در سال 1402 ازدواج کردند مورد تقدیر قرار گرفتند که 39 نفر دانشجو و 33 نفر از پرسنل دانشگاه بودند.

مهدی مردان افزود: در همین راستا 111 نفر از اعضای هیات علمی، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه که در سال 1402 صاحب فرزند شدند با اهدای لوح سپاس و کارت هدیه قدردانی شد.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع زوج‌هایی که سال 1402 صاحب فرزند شدند، 106 نفر از کارکنان دانشگاه و 5 نفر نیز دانشجو بودند.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس